Jared h
Google
Let me start off by saying the ice cream was good. It tasted just like homemade ice cream should. That being said it wasn’t worth the price. It was over 13$ for two single scoops in waffle cones……. That’s kind of where our visit went down hill. Don’t get me wrong. I don’t mind spending money for quality things. But that’s a bit much for two scoops of ice cream. I mean, that’s two tubs of bluebell. Which a half gallon of theirs is $18 so how does two scoops for $13 makes sense. Also, the presentation in the cooler was less than appealing. The ice cream was very runny very fast. Which I do expect from homemade so that’s not a huge deal but everything seemed very dated in this place and not in the good ways. I mean, I’ve paid $18 for a milkshake and felt like it was worth it. This was not that though. I mean, not even having a free water cup spent after I just spent $13 on two scoops of ice cream is ridiculous. When walking in there’s a giant sign talking crap about Chase Bank. I understand they did your business wrong but that’s part of doing business. Don’t make it the communities problem.