R F
Google
Expensive! I was Very skeptical seeing how this was made, As they serve it to you already made from a frozen Container. I designed my own bowl, It's a standard price for just the acai or any other flavor, and an Additional $1 for EACH topping making it pricey. I ordered 2 acais with 5-6 toppings each, it came out to $32 just for the medium size.